İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE EĞİTİMİ 

Güçlü İngilizce, Akıcı ve rahat ifade becerisi
İleri Düzey İngilizce Eğitimi

Uzun yıllar dil eğitimi alan veya hazırlık okumuşlar için.

Lise veya Üniversitede hazırlık okumuşlar, alt yapısını oluşturmuş İngilizcesini profesyonel seviyeye çıkarmak isteyenler için.

İleri düzey İngilizce eğitimlerimiz, aşama, aşama akıcı anlaşılır konuşmadan mail yazışmalarına, karşılıklı müzakere ve toplantı yönetimine, Raporlar ve Sunumlara kadar, İngilizcenizi kendinizden emin ve cesurca kullanabileceğiniz eğitim alanıdır. Kitap ve Roman okumadan, İngilizce alt yazılı uper ve Advanced seviyelerinde alt yazısız yabancı filim belgesel ve konferansları izleyebilir anlayabilirsiniz.

Seviyeler ve Hedeflerimiz

A1

Beginner

BAŞLANGIŞ
A2

Elementary

TEMEL
B1

Pre-Int.

ÖN-ORTA
B2

Intermediate

ORTA
Rahat konuşma ve yazışma Alt yazılı filmleri %50 – 60 Anlama, Günlük sosyal konularda sohbet sosyal ve aktüel kitapları okuyabilme ve % 80 anlama.
C1

Upper-Int.

ÜST-ORTA
Akıcı ve Rahat Konuşma ve Yazışmalar, Yabancı filmleri alt yazısız % 80 anlama, SOSYAL Kitaplar ve romanları okuma anlama. Toplantı ve müzakerelere katılım.
C2

Advanced

İLERİ
Sorunsuz akıcı ve rahat konuşma, akıcı anlaşılır ve profesyonel yazışmalar, rapor yazma, toplantı yönetimi sunum ve müzakere katılma, Film belgesel ve konferansları izleme anlama ve yorumlama gücü.
Katılımcı Eğitim Süresi Haftada 2 Gün Haftada 3 Gün Haftada 4 Gün Haftada 5 Gün Kapsam
1 Kişi 80 Saat 5 Ay 3 Ay 2.5 Ay 2 Ay 1 Seviye
2-4 Kişi 100 Saat 6 Ay 4 Ay 3 Ay 2.5 Ay 1 Seviye
6 Kişi 120 Saat 7.5 Ay 5 Ay 4 Ay 3 Ay 1 Seviye