İNGİLİZCE ALT YAPIMIZ 

Başından Sonuna Planlı Programlı Eğitimler
İngilizce Eğitim Altyapısı

İYİ PLAN, İYİ ÖĞRETMEN, BİREBİR TAKİP

Ölçme Değerlendirmeler için tüm seviye ve aşamaları kapsayan 1500 Soruluk Soru Bankası

Eğitim Üretim Sistemi :
Sektörel İş konularında, Akademik Çalışmalarda, ve Kişiye özel ders konuları için her alanda eğitim oluşturma ve planlama kapasitemiz.

Kütüphane : 40.000'ne yakın Görsel işitsel ve Yazımsal materyalden oluşan zengin kütüphanemiz
Takip ve Bilgilendirme : Her ders öncesinde ders plan bilgisi ve her ders sonunda ders rapor bilgisi anında sunulur.

Müfredaatlar : Her seviye için oluşturulmuş zengin içerikli müfredaatlarla süpriz ve istenmeyen ders süreçleri yaşamaz yarın ne öğreneceğinizi aylık ve seviye hedeflerinizi izleyerek öğrenirsiniz.

Newone English eğitiminizin en başından sizi hedeflerinize götürecek tüm aşamaları içeren güçlü bir alt yapıya sahiptir. Geliştirdiğimiz Eğitim Yönetim Sistemimizle Eğitiminizin her aşamasını online izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Eğitiminizi bütçelemeden, Detaylı ve analitik İngilizce Seviye Sınavlarına, Kendi programınızı oluşturmadan, Günlük eğitim planlarınıza, Geliştirilmiş müfredaatlardan, Sınırsız materyallere, devam devamsızlık izlemeden, gelişim sınavları ve  raporlara kadar her aşamayı bizzat takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Bu şekilde İngilizceye nereden başladığınızı, ve nereye geldiğinizi, somut verilerle ölçebilir ve görebilirsiniz.
 
İngilizce bir öğretmen bulup çalışmakla veya gelişi güzel kurslar ve programlara bağlanarak öğrenilmez. İngilizceye sıfırdan başlayandan, alt yapısı olup konuşamayanlara kadar herkes için farklı planlamalar gerekmektedir. İngilizceye sıfırdan başlayanlar için ayrı planlar alt yapısı olup'ta konuşamayanlar için ayrı, ayrı eğitim planlarının oluşturulması gerekmektedir.

Ayrıca İngilizce öğrenmeye hangi aşamadan başlarsanız başlayın, öncesinde eksikleriniz ve ihtiyaçlarınızın iyi analiz edilmesi gerekmektedir.

Tüm Kurumsal İngilizce ve Bireysel İngilizce eğitimlerimiz için öğrencilerimizin ve çalıştığımız kurumların raporları günü gününe tutulur ve bilgilendirilir.

İNGİLİZCE SEVİYENİZİ BELİRLEYİN