KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ 

Şirketlere Özel İngilizce Eğitimi
Kurumsal İngilizce Eğitimi

KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMLERİMİZ

Şirketlerden gelen eğitim taleplerine göre şekillendirilen programlarımızdır.
Üst düzey yöneticilerden şirket çalışanlarına kadar her düzey için ayrı ayrı planlan bu eğitimlerimiz şirketlerin İnsan Kaynakları veya Eğitim müdürlükleri ile koordineli olarak yürütülmektedir. Yapılan ön test ve analizlerle katılımcıların İngilizce bilgileri ölçülür, ihtiyaç ve beklentileri tespit edilerek bu durum yetkili departmanlara rapor edilir. Bu raporlar ışında eğitim alacak kişilerin kategorize edilerek programları ve eğitim planları oluşturulur. Eğitim Öncesinde o kurumda eğitim verecek öğretmenlerimiz kurum yetkilileri ve eğitim alacak kişilerle tanıştırılarak, çalışma tarzı beklentiler ve hedefler belirlenir ve Eğitim uygulamaya geçilir.

KURUMSAL EĞİTİM İÇERİKLERİMİZ :

Kurum İçi Birebir Eğitimler  :
 Üst düzey yöneticilere özel, istedikleri gün ve saate göre birebir programlar

Kurum İçi Grup Eğitimleri     : Kurum içinde yöneticilere özel 4 kişi geçmeyen kapalı gruplar 

Kurum İçi Yoğun Grup  : Şirket Çalışanlarına verilen sabah erken saatler veya Mesai sonrasında maksimum 6 kişiyi geçmeyen programlardır.
Ölçme ve Değerlendirme     : Kurum İçi Eğitimler için ücretsiz ve detaylı seviye testi ve Analiz hizmetleri

Danışmanlık ve Verimlilik   : Çalışanlarınıza yapacağınız yabancı dil gelişim yatırımlarınız için maksimum verimlilik ve tasarruflar konusunda rapor ve danışmanlık hizmetleri

Geliştirdiğimiz özel eğitim takip sistemimizle her öğrenci ile ilgili çok detaylı bir veri tabanına ve raporlama sistemine sahiptir. Bu sistem istenildiği an, öğrencilerin derse katılım saat ve tarihleri, çalışma sürelerini, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Raporlar ayrıca öğrencilerin hedefledikleri seviyeye ulaşmak için nasıl bir çalışma temposu sergilemeleri gerektiğini, programları boyunca İngilizce’lerini gramer, kelime bilgisi, okuma-yazma ve konuşma becerileri açısından ne kadar ilerlettiklerini de gösterir. Bu bilgiler hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

 

KURUMSAL EĞİTİM TALEBİNİZİ OLUŞTURUN