NEWONE ENGLISH olarak :

 

Şirketlerin dil okuluyuz.
Sadece kurumsal eğitimler, özel
dersler ve amaca yönelik programlar
sunuyoruz.

 

Fark yaratan dijital alt yapı
Dijital alt yapımız sayesinde ders ve öğrenci
takibinde sunduğumuz kolaylıkların yanında,
ders materyalleri ve kaliteli öğrenim içeriği
imkanı sunuyoruz.

 

Hedef odaklıyız.
Eğitimlerimizi öğrencilerimizin ve kurumların
sektörleri ve hedeflerine uygun olarak
sunmaktayız.

 

Esneğiz.
Şirketlerimizin ve öğrencilerimizin iş akışı ve
yoğunluklarına göre hızlıca aksiyon alıp günsaat
değişikliği sağlayarak akıcı bir eğitim
süreci sunuyoruz.

 

Bire bir takip farkı
Eğitim boyunca her bir öğrencimizi bire bir
takip ederek sürekli hedef dile maruz bırakıyor
ek destek ve takiplerle verimli ve başarılı bir
eğitim süreci sağlıyoruz.

Size en uygun programa ulaşmak için formu doldurun

Deneyimli İngilizce Eğitmenlerimiz

Öğrenci Deneyimleri

Eğitimlerimizin Etkisini Öğrencilerimizin Kendi Sözlerinden Keşfedin

Merak ettiğin şeyler mi var? Sık Sorulan Sorularda aradığını bulabilirsin.

Newone English, %100 online olarak kurulmuş, etkili bir İngilizce kursudur. Yöntemimiz akıcı olmana yardımcı olacak 3 ana temel üzerine kuruludur:

  • 7/24 Sınırsız Canlı Sınıflar: Bunlar, öğretmen ve diğer öğrenciler ile etkileşime geçtikçe konuşmaya dair özgüvenini geliştirecek küçük öğrenci grubu oturumlarıdır.
  • Dersler: Öğrenme sürecinin etkili ve ilgi çekici olmasını sağlamak için teori ve pratiği interaktif alıştırmalar ile birleştiriyoruz.
  • Alıştırmalar: Platformumuzda, geleneksel kurslarda bulunmayan yenilikçi ve interaktif araçların keyfini çıkaracaksın. Bunları, telaffuz, gramer, kelime dağarcığı, okuduğunu anlama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, İngilizcenin çeşitli yönlerini geliştirmek adına dilediğince pratik yapmak için kullan.

Evet! Newone English’te, sana platformumuzdaki tüm araçları deneme fırsatı sağlayarak 3 günlüğüne kursumuza sınırsız erişim veriyoruz. Eğitim yaklaşımımızı 3 gün boyunca –ÜCRETSİZ– olarak deneyimlemek için tek yapman gereken sayfanın sonundaki formu doldurmak. Kısa bir süre sonra, bir danışman seninle iletişime geçecek ve sonra başlamak için artık neredeyse hazırsın. Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıkla. Senden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Bizim yöntemimiz, istediğin zaman ve istediğin şekilde; canlı ders, pratik ve alıştırmalarla en etkili şekilde Online İngilizce öğrenmeni amaçlar. Az sayıda öğrenciyi içeren sınıflarda, ana dili İngilizce olan eğitmenler ve son derece yenilikçi pratik yapma araçlarıyla 7/24 sınırsız canlı sınıfların keyfini çıkaracaksın. Open English, akademik seviyede İngilizceyi öğrenmeni aylık abonelik ücretiyle sağlar; bu açıdan geleneksel yöntemlere göre çok daha ekonomiktir.

Evet. her yeni seviyeye geçtiğinde buna dair bir sertifika alıyorsun. Dahası, programımızı tamamladıktan sonra sertifikalı Cambridge Linguaskill sınavını ücretsiz olarak alabileceksin.

Tabii ki öyle! Tüm Newone English eğitmenleri, profesyonel EFL (English as a Foreign Language) uzmanı olarak uluslararası düzeyde TEFL, TESOL ya da eşdeğer sertifikalara sahiptir. Onlarla İngilizceyi ana dilin gibi kullanmayı öğrenecek ve mükemmel bir telaffuza sahip olacaksın. Newone English öğretmenleri, öğrenme sürecini hızlandıran, yenilikçi ve etkili eğitim stratejileri kullanan dünya standardında bir yetenek tabanından seçiliyor. Biz en iyilerine sahibiz!

Newone English’te 8 seviyemiz var. Akıcı İngilizce konuşma yolculuğuna, yerleştirme sınavının sonuçlarına göre belirlenen, mevcut yeteneklerine en yakın seviyede başlayacaksın. Her seviye canlı sınıflar, yeniliklere dayalı pratik alıştırmalar, yaygın kullanılan ifadeler, videolar ve 8 ders ünitesinden oluşuyor. Her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi işledikten sonra bir ileriki seviyeye geçiyorsun. Böylelikle işlenen konuları en iyi şekilde öğreniyor ve İngilizceni mükemmelleştiriyorsun.

Evet. Özel sınıflarda daha spesifik eğitim verildiği için ek ücretleri var. Bu sınıflar, İngilizceyi daha hızlı bir tempoda öğrenmen için özel metotlar kullanıyor. Böylece hayalini kurduğun akıcılıkta İngilizce konuşmayı, okumayı, dinlemeyi ve anlamayı daha hızlı öğreniyorsun.