İngilizce Öğrenimi ve Navigation System

Navigation system

İngilizce öğrenimi başından sonuna farklı aşamalar içeren uzun bir yoldur aslında Bu durum sıfırdan başlayanlarda farklı, orta seviyelerde başlayanlarda farklı, İleri seviyede olanlarda daha farklı yaklaşımlar ve uygulamalar gerektirmektedir.

Beginnerdan Advance seviyesine kadar uzanan İngilizce seviyeler, her biri kendi içinde farklı kelime yapılarına ve farklı konuşma kalıplarına sahiptir.  Bunun için iyi bir yol haritasına ve iyi bir rehbere ihtiyaç vardır.

İngilizce öğrenememekten veya istediği gibi konuşamamaktan yakınan bir çok kişinin temeldeki sorunları testlerde çıktıkları seviyelerin çok altında kelime ve pratik bilgisine sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Örneğin B1 Pre intermediate seviyesinde olan bir kişini konuşması bir alt seviyede A2 seviyesindeyse bu kişi A2 de ki kelime bilgileri konuşma kalıpları  ve cümle gücünü arttırmalı ki tam olarak B1 seviyesine çıkabilsin B1 seviyesine çıktığı zamanda, o seviyenin alt yapısını kelime ve gramer bilgilerini iyi bir şekilde öğrenmeli ve devamında bol okuma dinleme çalışmaları ve bol pratiklerle o seviyeyi en iyi şekilde tamamlaması gerekmektedir.

Newone English bunun için ve bu amaçla nevigation systemi geliştirerek, öğrencilerini sadece test sonuçlarına göre değil İngilizceyi kullanım becerilerine göre eğitimlerini planlamakta ve hedeflerine en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.